RIJPELBERG, het groene dorp in Helmond
U bent nu bij Kennedymars > Polish

print

Polish

 Niedziela 6 lipca RIJPELBERG LIVE. Darmowa letnia impreza dla osób mieszkających na Rijpelberg podczas Kennedymars 2019..

Helmond 6 lipca 2019 – W niedziele 6 lipca jest organizowana darmowa muzyczna impreza 
RIJPELBERG-LIVE. Ta impreza organizowana jest dla i przez mieszkańców Rijpelberg w Helmond podczas Kennedymars*.
Po kilkumiesięcznych przygotowaniach, przez wolontariuszy z dzielnicy i Stowarzyszenia Dobra Ogólnego Rijpelberg jesteśmy gotowi żeby zorganizować darmowa imprezę. Rijpelberg-Live odbędzie się na trawniku przy ulicy Wederhof, naprzeciwko sklepu Em-te. Między 20:00 a 01:30 wystąpią różni artyści. Nie zapomnieliśmy o jedzeniu i napojach, za które będzie można zapłacić gotówką. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw do godziny 22:00.
Maratończycy, którzy przejdą 80 kilometrowy dystans Kennedymars idą przez Asten i Deurne, przez Helmond aby przez Mierlo wrócić do Someren. W nadchodzących latach ta wędrówka będzie również odbywała się przez Rijpelberg. Mamy nadzieje ze to muzyczne wydarzenie będzie wracało co roku podczas Kennedymars mając na celu zabawić gości i dodać otuchy maratończyka. 
Wystąpią poszczególni artyści: Duo NL (holenderskie piosenki),  i DJ Ricardo Moreno. Organizatorzy mają nadzieję na liczne przybycie gości oraz pozytywny odbiór w mediach. 
Chcesz wiedzieć więcej na temat Rijpelberg LIVE? Naciśnij na Rijpelberg-Live lub www.facebook.com/rijpelberglive.helmond

Top